Mecz SKRA Częstochowa kontra Górnik Polkowice dnia 2022-04-16 13:00: wynik 2-2

W dniu 2022-04-16 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się SKRA Częstochowa oraz Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Polkowice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: K. Ropski 27' 1-0 M. Biernat 62' 1-1 K. Ropski 76' 2-1 M. Bojdys 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 5' A. Olejnik 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 3' M. Bojdys 47' D. Radziemski 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71 natomiast Górnik Polkowice podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Wielu fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak B. Burman M. Szuszkiewicz systematycznie serwują swoim sympatykom wiele wspaniałych emocji. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska nudne. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wspaniałe gole czy asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych ioglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. SKRA Częstochowa i Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.