Spotkanie SKRA Częstochowa vs GKS Katowice, wynik końcowy 0-1

SKRA Częstochowa vs GKS Katowice zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa a GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-10-01 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy SKRA Częstochowa a GKS Katowice.

Gole strzelali: J. Arak 72' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 19' P. Pyrdol 69'

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 12' A. Brod 14' G. Janiszewski 48' M. Roginic 52' R. Figiel 86' D. Dudzinski 89'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły oraz piłkarze jak R. Golebiowski A. Jedrych wielokrotnie zapewniły fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska nudne. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.