Mecz SKRA Częstochowa vs Chrobry Głogów na obiekcie Stadion GKS-u dnia 2022-10-24 16:00 - wynik 1-2

SKRA Częstochowa vs Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Kusztal 32' 0-1 P. Mucha 34' 0-2 S. Szymański 73' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 56' P. Nocon 57' K. Lukoszek 86' S. Szymanski 88'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 12' S. Steblecki 58' K. Wojtyra 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów a Chrobry Głogów z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów futbolu śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak J. Flak R. Mandrysz nieprzerwanie serwują wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych emocji. Trafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między graczami bywają zażarte, nie często okazuje się, iż potyczki nudzą kibica. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.