Spotkanie między SKRA Częstochowa oraz Nieciecza na stadionie Stadion GKS-u - 0-2

SKRA Częstochowa - Nieciecza, wynik 0-2.

Pierwsza połowa spotkania między SKRA Częstochowa a Nieciecza zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-08-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy SKRA Częstochowa a Nieciecza.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 15' 0-1 K. Karasek K. Karasek 66' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 48' A. Mesjasz 56'

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 86' D. Pietraszkiewicz 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Liczni kibice śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak S. Szymanski M. Ambrosiewicz wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak SKRA Częstochowa i Nieciecza z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.