Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion Stal miał miejsce mecz Stal Rzeszów kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 2-1

Stal Rzeszów kontra SKRA Częstochowa, wynik 2-1. Dnia 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stal Rzeszów oraz SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: K. Lukoszek 4' 0-1 A. Prokić 64' 1-1 K. Pajnowski 90' 2-1

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 23' O. Krzyzak 50'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a SKRA Częstochowa podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak B. Czajka nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty czy bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko walki między graczami ligowymi są zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż potyczki nudzą fana. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Stal Rzeszów oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Stal.