SKRA Częstochowa kontra Resovia Rzeszów, wynik spotkania: 0-5

W dniu 2023-04-08 10:40 na stadionie Stadion GKS-u odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-5.

 

Gole strzelali: J. Flak 1' 0-1 M. Mróz 14' 0-2 M. Górski 63' 0-3 M. Mróz 65' 0-4 J. Sylvestr 73' 0-5

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 14' P. Nocon 19' R. Golebiowski 31' M. Winciersz 56' S. Szymanski 90' B. Baranowicz 90'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 20' L. Seweryn 80' K. Antonik 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to Ł. Karski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. B. Czajka M. Mroz wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo niesamowitych przeżyć. Zmagania między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.