Na obiekcie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice: 0-3

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-05-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: A. Siemaszko 25' 0-1 R. Kidrič 81' 0-2 L. Klisiewicz 90' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 31' S. Szymanski 60' O. Krzyzak 72' A. Mesjasz 81' P. Nocon 87'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: A. Siemaszko 58' R. Yakuba 74' T. Wojcinowicz 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 87'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak P. Nocon A. Siemaszko nieustannie serwują kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa, że spotkania nie są interesujące. Bardzo często trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe asysty i bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Loretańska.