Na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-11-14 11:40 odbyło się spotkanie między Jastrzębie oraz SKRA Częstochowa: końcowy wynik 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jastrzębie i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-11-14 11:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Jastrzębie a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Mesjasz 44' 0-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Feruga 45' R. Borkala 52' D. Witkowski 81' K. Jadach 85' K. Handzlik 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Liczni kibice śledzą starcia ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak D. Feruga stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.