Chojniczanka Chojnice - SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 2-0

Chojniczanka Chojnice - SKRA Częstochowa 2-0. Dnia 2023-02-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Chojniczanka Chojnice a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu między Chojniczanka Chojnice i SKRA Częstochowa wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: T. Mikołajczak 8' 1-0 A. Ryczkowski 65' 2-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 3' D. Szelagowski 57' G. Bukhal 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 4' P. Sajdak 90' G. Jaroch 90'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu to R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak P. Czajkowski S. Szymanski raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż potyczki męczą kibica. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Chojniczanka Chojnice i SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.