Mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-03-12 14:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy

Zaglebie Sosnowiec kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Flak 40' 0-1 J. Sangowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 11' B. Checinski 61'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Machala 13' P. Sajdak 74' B. Babiarz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Coraz częściej wielu fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak S. Bonecki M. Machala nieraz zapewniły kapitalnym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska nudne. Nieustannie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec i SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.