Na obiekcie Stadion ul. Loretańska miał miejsce mecz między SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 - 0-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71.

Gole strzelali: M. Czyzycki 69' 0-1 P. Mikita

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 76' R. Brusilo 81' P. Nocon 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 82' M. Radecki 90' M. Czyzycki 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice. Kolejno natomiast Tychy 71 z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Babiarz K. Szymura nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki między drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że zmagania nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. SKRA Częstochowa oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.