Mecz SKRA Częstochowa vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-2

SKRA Częstochowa vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-2. Dnia 2022-05-13 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 33' 0-1 A. Mesjasz 83' 1-1 P. Mroziński 87' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 55' P. Pyrdol 86' K. Lukoszek 90' P. Sajdak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 17' S. Kobusinski 17' K. Cichon 79' J. Bartosz 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 86'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to M. Złotnicki. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi ciekawe starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak P. Pyrdol W. Hajda częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że zmagania męczą. Nieustannie obserwujemy ostre faule, efektowne bramki oraz asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.