SKRA Częstochowa kontra Olimpia Elbląg, wynik meczu: 1-2

SKRA Częstochowa kontra Olimpia Elbląg, wynik 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między SKRA Częstochowa a Olimpia Elbląg zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-08-11 17:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy SKRA Częstochowa a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: L. Sarnowski 8' 1-0 M. Kuczalek 62' 1-1 M. Kuczalek 90' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: 30' A. Mesjasz 42' A. Mesjasz 57'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Spychala 28' M. Famulak 29' P. Jakubczyk 71'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 57'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz natomiast Olimpia Elbląg podejmie Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak M. Spychala stale serwują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nas męczą. Stale zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, książkowe gole i asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak SKRA Częstochowa i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.