SKRA Częstochowa - Korona Kielce, wynik meczu 1-4

Dnia 2021-11-20 19:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Korona Kielce wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Gole strzelali: D. Błanik 13' 0-1 M. Mas 23' 1-1 J. Podgórski 53' 1-2 M. Szpakowski 64' 1-3 J. Górski 90' 1-4

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 89'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 30' A. Danek 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Łęczna.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze jak O. Krzyzak M. Szpakowski raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Często obserwujemy brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty oraz bramki dodające smaczku całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się definitywnie, iż potyczki nas męczą. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.