Spotkanie Górnik Polkowice vs SKRA Częstochowa, wynik końcowy 0-0

W dniu 2021-10-03 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Górnik Polkowice a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Górnik Polkowice i SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 7' M. Palaszewski 29' M. Opalacz 50'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Stromecki 39' S. Szymanski 77'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Polkowice stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Odra Opole.

Dzisiaj wierni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Zoladz M. Stromecki stale sprawiają wyborowym sympatykom wiele emocji. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule, książkowe gole czy asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Górnik Polkowice i SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.