Na obiekcie Stadion GKS-u dnia 2022-07-22 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa i Chojniczanka Chojnice: 2-0

SKRA Częstochowa kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 2-0. Dnia 2022-07-22 16:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 2. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Chojniczanka Chojnice.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Chojniczanka Chojnice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: F. Kozłowski 3' 1-0 D. Hilbrycht 51' 2-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 47'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Bartosiak 48' M. Mikolajczyk 56' P. Czajkowski 70'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu to R. Rzucidło. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak B. Babiarz M. Bartosiak wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom wiele emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Stale natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Chojniczanka Chojnice i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.