SKRA Częstochowa - Hutnik Kraków, wynik spotkania: 1-2

W sobotę 29 listopada 2023 roku odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SKRA Częstochowa i Hutnik Kraków. Spotkanie miało miejsce na Stadionie ul. Loretańska i należało do kolejki 18 rozgrywek II Ligi - East. Wynik końcowy to 1-2, a wynik na przerwę to 0-1.

Relacja z meczu piłki nożnej: SKRA Częstochowa vs. Hutnik Kraków

Dzisiaj na stadionie ul. Loretańska miało miejsce emocjonujące spotkanie drużyn piłkarskich: SKRA Częstochowa gościła ekipę Hutnik Kraków. Mecz odbył się w ramach 18. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym wydarzenia był K. Paszkiewicz.

Spotkanie zaczęło się o godzinie 16:00, a atmosfera na stadionie była niesamowita. Zarówno kibice gospodarzy, jak i gości, dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą aurę.

Po pierwszej połowie wynik to 0-1 na korzyść drużyny gości, którzy wyszli na prowadzenie w 35. minucie, dzięki bramce zdobytej przez J. Marcinkowskiego.

W drugiej połowie Hutnik Kraków podwyższył prowadzenie na 0-2, gdy M. Wróbel trafił do siatki w 70. minucie. SKRA Częstochowa nie załamała się i zdołała zdobyć honorowego gola w 89. minucie, dzięki trafieniu P. Nocońa. Niestety, to nie wystarczyło, by odwrócić losy meczu. Wynik końcowy to 1-2 na korzyść gości.

Mecz nie obył się bez kartek - żółte kartki dostał S. Chmiel z drużyny gości w 38. minucie oraz M. Drag w 90. minucie.

Następne mecze dla SKRA Częstochowa to starcia z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Jastrzębiem. Natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy.