Spotkanie Podbeskidzie vs SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion Miejski: 0-1

Podbeskidzie vs SKRA Częstochowa wynik spotkania 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie oraz SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 5 pomiędzy Podbeskidzie a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Mesjasz 88' 0-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 63'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Olejnik 19' R. Brusilo 55'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Wisla Plock.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Składające się z utalentowanych napastników oraz obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi M. Misztal A. Olejnik nierzadko zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Walki między graczami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Podbeskidzie oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.