Spotkanie SKRA Częstochowa kontra Górnik Łęczna na obiekcie Stadion ul. Loretańska: wynik 0-1

SKRA Częstochowa kontra Górnik Łęczna 0-1. Dnia 2023-05-12 16:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Górnik Łęczna wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Jonathan de Amo 90' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 41' R. Golebiowski 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Podlinski 40' M. Kozak 51'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Wisla Krakow.

Wierni kibice śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Złożone z utalentowanych zawodników futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi S. Szymanski K. Podlinski bardzo często zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to spotkania drętwe. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Górnik Łęczna w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Loretańska.