Spotkanie pomiędzy Odra Opole i SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion Miejski: 1-0

Odra Opole kontra SKRA Częstochowa, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-10-20 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Odra Opole a SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Odra Opole oraz SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Kamiński 89' 1-0

Żółte kartki Odra Opole: K. Kostrzycki 10' M. Mackowiak 72'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu - S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Kostrzycki P. Nocon często serwują fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Stale natrafiamy na spektakularne asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Odra Opole oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.