Spotkanie między Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion OSiR - końcowy wynik 2-1

W sobotni wieczór na Stadionie OSiR odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i SKRA Częstochowa, w ramach 16. kolejki II Ligi - East. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji, aż do ostatniego gwizdka sędziego. Miejscowi piłkarze zdołali wygrać ten pojedynek rezultatem 2-1, po widowiskowym widowisku na boisku.

Relacja z meczu: Stomil Olsztyn vs SKRA Częstochowa

Dzisiejszy wieczór na Stadionie OSiR obfitował w emocje ze względu na starcie pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn oraz SKRA Częstochowa w ramach 16. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznej gry obu zespołów, ale to gospodarze szybko objęli prowadzenie. Już w 5. minucie F. Wójcik trafia do bramki, ustalając wynik na 1-0 dla Stomil Olsztyn. Po tej bramce tempo meczu nieco spadło, a drużyny skupiły się na utrzymaniu prowadzenia, co prowadziło do nerwowych momentów na boisku.

W drugiej połowie SKRA Częstochowa zdecydowanie zaostrzyła grę, co zaowocowało wyrównującym golem J. Ciućki w 70. minucie, ustalając wynik na 1-1. Jednak niebawem po strzeleniu bramki, P. Kurbiel przywrócił prowadzenie swojej drużynie, zdobywając gola w 72. minucie. Mecz trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego, a ostateczny wynik to 2-1 dla Stomil Olsztyn.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, arbiter pokazał aż 4 żółte kartki drużynie gospodarzy, a dla SKRA Częstochowa jedną. Nie padły natomiast czerwone kartki, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji obu zespołów.

Mecz sędziował .

Warto podkreślić, że obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy oraz walkę do ostatnich minut meczu. Następne wyzwania czekają Stomil Olsztyn, który zmierzy się z Lech Poznań II, Radunią Stężyca oraz Zagłębiem Lubin II. Natomiast SKRA Częstochowa zagra z zespołami Kalisz, Hutnik Kraków oraz Sandecja Nowy Sącz.