Wisla Krakow vs SKRA Częstochowa, wynik meczu 3-0

Wisla Krakow vs SKRA Częstochowa wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Krakow a SKRA Częstochowa wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-08-20 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Wisla Krakow a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: Luis Fernández 37' 1-0 M. Młyński 46' 2-0 W. Szywacz 90' 3-0

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 58'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 75'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa II oraz Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Resovia Rzeszów.

Kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak K. Duda D. Niedbala systematycznie gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Systematycznie obserwujemy wspaniałe asysty i gole, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami ligowymi są nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Wisla Krakow oraz SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.