Na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2022-02-28 17:00 miało miejsce spotkanie SKRA Częstochowa vs Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-2

W dniu 2022-02-28 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Miedz Legnica.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: J. Carolina 15' 0-1 N. Mijušković 64' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 25' K. Ropski 62'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 37'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak S. Szymanski M. Dominguez niejednokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki statyczne. Natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Miedz Legnica i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.