Mecz pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-03-07 17:00 na obiekcie Stadion Miejski

SKRA Częstochowa vs Podbeskidzie, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-03-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz Podbeskidzie.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: P. Pyrdoł 17' 1-0 K. Biliński 79' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 21' B. Burman 52' K. Ropski 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 60' Y. Celtik 64' D. Frelek 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Marciniak. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia natomiast Podbeskidzie z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Dzisiaj liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Pyrdol Goku nieustannie serwują fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Bardzo często natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.