Spotkanie Stomil Olsztyn vs SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-10-29 16:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Stomil Olsztyn a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: K. Wojtyra 32' 0-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: B. Czajka 53'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Krzyzak 80'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych graczy piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo B. Czajka O. Krzyzak raz za razem zapewniają swoim entuzjastom futbolu wiele niesamowitych przeżyć. Obserwujemy bezwzględne faule, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, że widowiska męczą fana. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Stomil Olsztyn oraz SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSiR.