Mecz SKRA Częstochowa vs Widzew Łódź, wynik 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Widzew Łódź wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-10 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Widzew Łódź.

Gole strzelali: A. Paluszek 19' 1-0 E. Terpilowski 29' 1-1 M. Hanousek 82' 1-2 M. Holik 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 6' B. Baranowicz 33' A. Olejnik 82' A. Paluszek 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: F. Nunes 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Oddani fani śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo P. Pyrdol F. Nunes wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy graczami są nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to mecze nudne. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. SKRA Częstochowa oraz Widzew Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.