SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-03-20 17:00 na obiekcie sportowym Boisko Kresowa 1 rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 57' 0-1 S. Sobczak 82' 0-2 K. Ropski 88' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 56' 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 47' J. Ribeiro Oliveira 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Oddani fani śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak B. Baranowicz F. Borowski nieustannie sprawiają kapitalnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, idealne asysty oraz gole gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami bywają nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania nie warte uwagi. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Boisko Kresowa 1.