SKRA Częstochowa - Wisla Krakow, wynik spotkania - 0-3

SKRA Częstochowa - Wisla Krakow 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Wisla Krakow wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2023-03-17 19:30 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się SKRA Częstochowa oraz Wisla Krakow.

Gole strzelali: Álex Mula 28' 0-1 M. Machała 53' 0-2 Miki Villar 62' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

Dzisiaj wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak raz za razem zaserwowały wyborowym kibicom wiele pozytywnych emocji. Zmagania między piłkarzami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż spotkania przynudzają. Systematycznie trafiamy na spektakularne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. SKRA Częstochowa i Wisla Krakow jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion GKS-u.