Dnia 2022-05-02 18:00 na obiekcie Stadion GKS-u odbyło się spotkanie SKRA Częstochowa vs Tychy 71 zakończone wynikiem 1-0

SKRA Częstochowa vs Tychy 71, wynik końcowy 1-0. Dnia 2022-05-02 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy SKRA Częstochowa a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa i Tychy 71 wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Mas 41' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Mas 26' P. Sajdak 74' D. Niedbala 81' M. Holik 84'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 30' M. Kozina 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter meczu - D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak M. Mas K. Szymura systematycznie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że spotkania męczą. Systematycznie trafiamy na wyśmienite asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.