Spotkanie między GKS Katowice i SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 3-0 dnia 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa

GKS Katowice - SKRA Częstochowa 3-0.

Pierwsza część spotkania między GKS Katowice oraz SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-04-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy GKS Katowice a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Szymczak 14' 1-0 F. Szymczak 78' 2-0 J. Karbownik 88' 3-0

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 45'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Burman 10'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: M. Kos 26'

Główny sędzia meczu - M. Opaliński. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak M. Kolodziejski B. Burman nieustannie serwują fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na ostre sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami ligowymi są zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. GKS Katowice oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.