Dnia 2022-04-03 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Arka Gdynia oraz SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 3-2

Arka Gdynia - SKRA Częstochowa 3-2. W dniu 2022-04-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia oraz SKRA Częstochowa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Arka Gdynia a SKRA Częstochowa zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: H. Adamczyk 12' 1-0 C. Aleman K. Czubak 29' 2-0 A. Mesjasz 40' 2-1 K. Napora 84' 2-2 H. Adamczyk 89' 3-2

Żółte kartki Arka Gdynia: C. Aleman 20' A. Deja 22' M. Bednarski 65' H. Adamczyk 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 70' A. Paluszek 87'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak C. Aleman B. Baranowicz raz za razem zapewniły wyborowym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że spotkania przynudzają. Wielokrotnie zdarzają się wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Arka Gdynia i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.