Mecz SKRA Częstochowa vs Odra Opole zakończony wynikiem 2-2

SKRA Częstochowa vs Odra Opole 2-2. Dnia 2022-04-24 13:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy SKRA Częstochowa a Odra Opole.

Pierwsza połowa spotkania między SKRA Częstochowa i Odra Opole zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: D. Czaplinski 28' 0-1 M. Mas 45' 1-1 T. Mikinic 50' 1-2 M. Malec 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 49' B. Baranowicz 66' B. Burman 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Spychala 46' T. Mikinic 61' M. Trojak 65'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Odra Opole z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak K. Ropski M. Spychala systematycznie zapewniają swoim miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki między graczami bywają zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite asysty i gole, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga. SKRA Częstochowa i Odra Opole i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.