SKRA Częstochowa kontra Resovia Rzeszów, wynik spotkania: 0-1

SKRA Częstochowa kontra Resovia Rzeszów 0-1. W dniu 2021-12-04 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między SKRA Częstochowa a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: S. Strózik 27' 0-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Eizenchart 71' J. Wrobel 80'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak B. Eizenchart częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Zmagania między drużynami bywają zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Nieustannie zdarzają się widowiskowe bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Stal.