Mecz między SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz: końcowy wynik 0-0

SKRA Częstochowa kontra ŁKS Łódź, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-11-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i ŁKS Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Sobocinski 53' P. Gryszkiewicz 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny sędzia meczu to L. Kuźma. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Fani futbolu śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak J. Sobocinski częstokroć zagwarantowały własnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to spotkania usypiające. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, spektakularne asysty oraz bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Warto więc śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.