Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2021-11-17 17:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-11-17 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kwietniewski 73' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 22' D. Sovsic 48' D. Pietrzkiewicz 84'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 34' M. Kwietniewski 56' D. Niedbala 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole natomiast SKRA Częstochowa z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą ciekawe starcia w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak R. Janicki S. Szymanski raz za razem gwarantują fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Obserwujemy bezwzględne faule, widowiskowe asysty czy bramki, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.