Dnia 2023-09-23 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz Zagłębie Lubin II - SKRA Częstochowa - 0-2

W dniu 2023-09-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Zagłębie Lubin II oraz SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania między Zagłębie Lubin II a SKRA Częstochowa zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: O. Wypart 6' 0-1 J. Ciućka 63' 0-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 62' K. Sochan 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Grzelka 17' M. Labojko 29' F. Nawrocki 48' T. Kubik 57' O. Wypart 77' P. Sajdak 87'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Borowiak. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Pogoń Siedlce.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak S. Karasinski F. Grzelka często gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze męczą. Obserwujemy bezlitosne faule, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Zagłębie Lubin II i SKRA Częstochowa i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.