Na obiekcie Stadion Polonii Bytom miał miejsce mecz pomiędzy Polonia Bytom oraz SKRA Częstochowa - wynik 2-2

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do zaciętego starcia pomiędzy drużynami Polonii Bytom i SKRA Częstochowa, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz odbył się 17 lutego o godzinie 14:00 na Stadionie Polonii Bytom. Zarówno na przerwę, jak i po pełnym czasie gry, wynik był remisowy - 1-1 oraz 2-2. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z tego spotkania!

Mecz Polonia Bytom vs. SKRA Częstochowa - Relacja

Dziś na Stadionie Polonii Bytom odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy miejscowymi gospodarzami a drużyną gości ze SKRA Częstochowa. Emocje sięgały zenitu, gdy obie ekipy zmierzyły się na murawie. Sędzia główny P. Horożaniecki rozpoczął spotkanie o godzinie 14:00 w ramach 20. kolejki II ligi - East.

Pierwsza połowa nie mogła się obyć bez bramek. To T. Gajda z Polonii Bytom otworzył wynik meczu, strzelając gola w 24. minucie. Jednak SKRA Częstochowa odpowiedziała szybko, gdy M. Mas wyrównał stan meczu tuż przed przerwą, w 42. minucie.

Druga połowa przyniosła dalsze emocje. K. Andrzejczak podwyższył prowadzenie dla gospodarzy strzelając gola w 64. minucie, jednak goście nie zamierzali się poddać. Mimo usilnych starań obu drużyn, wynik do ostatnich chwil meczu pozostawał niezmieniony.

Niewiele brakowało, by Polonia Bytom sięgnęła po zwycięstwo, ale w doliczonym czasie gry M. Mas ponownie wpisał się na listę strzelców, wyrównując stan meczu na 2-2. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem, który musi z pewnością rozczarować kibiców obu drużyn, ale na pewno dostarczył im wielu emocji.

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Po stronie gospodarzy F. Zagiel, M. Szmigiel i S. Jopek zostali ukarani, natomiast w drużynie gości żółtą kartkę otrzymał M. Labojko.

Nie padły natomiast żadne czerwone kartki, co świadczyło o zaciętości, ale również fair play obu zespołów. Niestety brak skuteczności w końcówce meczu uniemożliwił komukolwiek zdobycie pełnej puli punktów.

Następne wyzwania czekają zarówno Polonię Bytom, która zmierzy się z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem, jak i SKRĘ Częstochowa, która staną do walki z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Kibice obu drużyn nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.