Mecz między Tychy 71 i SKRA Częstochowa dnia 2021-10-23 18:30: 0-0

Tychy 71 kontra SKRA Częstochowa 0-0.

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-23 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 17' S. Steblecki 75' J. Piatek 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 14' K. Wojtyra 17'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą fascynujące potyczki ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak M. Manka S. Szymanski często zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Stale trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy gole gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki między piłkarzami bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Zachęcamy, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Tychy 71 i SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.