Dnia 2023-02-27 17:00 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz pomiędzy Nieciecza i SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza i SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-27 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Nieciecza a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: A. Trubeha 75' 1-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 41' A. Radwanski 45' A. Trubeha 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Kozlowski 54' M. Machala 69' B. Czajka 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak A. Putivtsev F. Kozlowski często gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo emocji. Interesujące walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż widowiska nudzą. Systematycznie natrafiamy na przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Nieciecza i SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.