Na obiekcie Stadion ul. Loretańska odbył się mecz SKRA Częstochowa vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-1

SKRA Częstochowa vs Radunia Stężyca 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Radunia Stężyca wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-09-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy SKRA Częstochowa a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: M. Kuzimski 15' 0-1 P. Sajdak 45' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 16' O. Kucharczyk 28'

Żółte kartki Radunia Stężyca: B. Kasprzak 52'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Świerczek. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Jastrzębie a Radunia Stężyca z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Carina Gubin i Zagłębie Lubin II.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania ligi II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak A. Mesjasz B. Kasprzak niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele wrażeń. Systematycznie obserwujemy efektowne asysty czy gole, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż zmagania męczą. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. SKRA Częstochowa i Radunia Stężyca jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.