Dnia 2022-11-06 17:00 odbyło się spotkanie SKRA Częstochowa - Stal Rzeszów zakończone wynikiem 0-1

SKRA Częstochowa - Stal Rzeszów zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy SKRA Częstochowa a Stal Rzeszów wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-11-06 17:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy SKRA Częstochowa a Stal Rzeszów.

Gole strzelali: B. Poczobut 75' 0-1 P. Glowacki

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 59'

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź natomiast Stal Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak J. Flak raz za razem zapewniły wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami z ligi są zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy bezwzględne faule, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. SKRA Częstochowa i Stal Rzeszów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GKS-u.