Odra Opole - SKRA Częstochowa, wynik meczu - 1-0

 

Pierwsza połowa spotkania między Odra Opole i SKRA Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Odra Opole oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kaminski 84' 1-0 M. Urbanczyk

Żółte kartki Odra Opole: O. Paprzycki 5'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: R. Golebiowski 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak O. Paprzycki R. Golebiowski wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się wyśmienite asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że spotkania męczą kibica. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Odra Opole i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.