Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie Puszcza Niepołomice vs SKRA Częstochowa - wynik końcowy 3-0

Dnia 2022-10-31 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Puszcza Niepołomice a SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: J. Bartosz 1' 1-0 H. Tomalski 29' 2-0 L. Klisiewicz 42' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 64' A. Siemaszko 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Lukoszek 71'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - Ł. Karski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów natomiast SKRA Częstochowa z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak H. Tomalski K. Lukoszek nieprzerwanie zapewniają wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to spotkania nudne. Wielokrotnie natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Puszcza Niepołomice i SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.