Spotkanie między Resovia Rzeszów i SKRA Częstochowa na obiekcie Stadion Stal - wynik końcowy 1-2

Resovia Rzeszów - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów oraz SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-09-03 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Resovia Rzeszów a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: F. Kozłowski 52' 0-1 K. Chuchro 76' 1-1 O. Krawczyk 78' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 41' D. Kubowicz 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów z zapałem śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak R. Mikulec J. Flak wielokrotnie zapewniły swoim entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między drużynami okazują się zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się efektowne asysty czy gole, bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów oraz SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.