Mecz SKRA Częstochowa vs Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-28 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy SKRA Częstochowa a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 51'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 53' D. Sovsic 68' M. Walski 89' K. Slaby 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak B. Baranowicz E. Maissa Fall bardzo często zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nudzą fana. Zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. SKRA Częstochowa i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.