Na stadionie Stadion GKS-u dnia 2022-09-10 13:00 odbyło się spotkanie między SKRA Częstochowa i Arka Gdynia: wynik końcowy 1-2

Dnia 2022-09-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Arka Gdynia wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: H. Adamczyk 51' 0-1 F. Kozłowski 66' 1-1 Omran Haydary 74' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 20' P. Pyrdol 47' J. Flak 84'

Żółte kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia spotkania to P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak B. Babiarz często gwarantują fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki między graczami są bezkompromisowe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Zdarzają się idealne gole czy asysty, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. SKRA Częstochowa i Arka Gdynia i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion GKS-u.