Mecz SKRA Częstochowa - Ruch Chorzów na stadionie Stadion GKS-u dnia 2022-11-12 19:00: wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-11-12 19:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Ruch Chorzów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Ruch Chorzów zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: A. Olejnik 45' 1-0 J. Flak D. Szczepan 90' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 31' S. Szymanski 61' R. Brusilo 85' S. Szymanski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 15' P. Szur 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani z zaangażowaniem śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. J. Flak K. Kasolik bardzo często zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się bezwzględne faule, książkowe gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazoglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. SKRA Częstochowa oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.