Mecz pomiędzy Ruch Chorzów i SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-07-15 18:30

Ruch Chorzów - SKRA Częstochowa 0-0. W dniu 2022-07-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: L. Janoszka 20' R. Szywacz 31' D. Szczepan 45' K. Kasolik 68'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 70' F. Kozlowski 85' L. Winiarczyk 90' J. Flak 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to S. Krasny. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

Kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. L. Janoszka D. Niedbala często zapewniają kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami okazują się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Nieprzerwanie obserwujemy książkowe asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Ruch Chorzów i SKRA Częstochowa jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.