Mecz pomiędzy Chrobry Głogów oraz SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-05-22 16:00

Chrobry Głogów kontra SKRA Częstochowa wynik 1-0. W dniu 2023-05-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Chrobry Głogów oraz SKRA Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i SKRA Częstochowa wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Wojtyra 14' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 64' K. Wojtyra 72' M. Ilkow-Golab 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 37'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Kolenc A. Mesjasz raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Chrobry Głogów i SKRA Częstochowa z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.