Dnia 2022-10-09 13:00 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Tychy 71 i SKRA Częstochowa: 5-0

Tychy 71 kontra SKRA Częstochowa wynik 5-0.

Pierwsza połowa meczu między Tychy 71 a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Tychy 71 a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Biegański 42' 1-0 J. Biegański 45' 2-0 M. Czyżycki 46' 3-0 M. Czyżycki 53' 4-0 P. Mikita 86' 5-0

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 65' J. Bieganski 78'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 28' P. Pyrdol 63'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Tychy 71 stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Kozina S. Szymanski raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Trafiamy na wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze nudzą fana. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.